Zwemmen in A11!

Na 8 weken zwemmen, hebben we op vrijdag 7 november 2014 voor dit schooljaar afscheid moeten nemen van het zwembad Sinbad in Sint-Niklaas…wat jammer !  Alle kinderen van de klas hadden spijt, want de zwemlessen waren steeds toppie !  We oefenden allerlei water-kunstjes, zoals onder water zwemmen, duiken, door hoepels zwemmen, watertrappelen, met kleren zwemmen, enz…  Hier konden ze een zwemdiploma van onze school voor behalen.  Daarnaast hebben sommigen ook nog een zwembrevet van het zwembad zelf behaald en dit is het resultaat :
* Kyrano : haalde een zwemdiploma van onze school
* Sultan : haalde een zwemdiploma en zijn brevet van 25m
* Julie : haalde een zwemdiploma en haar brevet van 25m en 50m
* Jessica : haalde een zwemdiploma en haar brevet van 200m
* Abdelilah : haalde een zwemdiploma en zijn brevet van 1000m
* Jorrit : haalde een zwemdiploma en zijn brevet van 1500m (hij heeft hiervoor 64 minuten gezwommen) !!!
Aan iedereen een superdikke proficiat : juf Barbara en juf Christine zijn superfier op jullie !